ЗНО з іспанської, німецької, французької мов складали майже 2,5 тисяч осіб

Опубликовано в Новости  Автор: AdminGWP
Май 26th, 2021

Сьoгoдні, 24 трaвня 2021 рoку, відбулись тeстувaння oснoвнoї сeсії ЗНO з іспaнськoї, німeцькoї, фрaнцузькoї мов – його складали 2433 особи, що становить 75,96% від загальної кількості зареєстрованих.

Оборона це повідомляє Український средина оцінювання якості освіти, передає УНН.

Зокрема, ЗНО з німецької мови складали 1862 особи, французької — 417 осіб, іспанської — 154 особи.

Три учасники ЗНО дочасно завершили виконання сертифікаційної роботи выше порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 10 громадських спостерігачів.

Результати тестування з іспанської, німецької, французької мов если оголошено до 18 червня. Завдання сертифікаційних робіт если розміщено в розділі “ЗНО-2021”.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які без- змогли взяти участь в основній сесії ЗНО от причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися к участі у додатковій сесії. На цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати после регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, спецификация, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше ради умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі сайту УЦОЯО.

Завтрашний день, 25 травня, відбудеться ЗНО з англійської мови.

Комментарии закрыты.