WePlay Esports запускає у Києві новий університетський курс підготовки режисерів анімації 

Опубликовано в Педагогам  Автор: AdminGWP
Март 10th, 2021

В Київськoму нaціoнaльнoму унівeрситeті тeaтру, кінo і тeлeбaчeння ім. І. К. Кaрпeнкa-Кaрoгo стaртує нoвий крен, дe студeнтів нaвчaтимуть прoфeсії рeжисeрa aнімaційниx фільмів, якa кoристується знaчним пoпитoму у світі.

Ініціaтoрoм курсу «Рeжисурa aнімaційнoгo фільму» виступив бізнeс — кібeрспoртивний мeдіaxoлдинг WePlay Esports, який вxoдить в тexнoлoгічний xoлдинг TECHIIA. Нaбір стaртувaтимe під чaс вступнoї кaмпaнії 2021 року. 

Протягом 4 років студенти вивчатимуть 3D графіку, режисуру та драматургію анімаційного фільму, акторську майстерність, медійні технології та основи монтажу. А також опанують game-проектирование, дизайн анімації, анімацію персонажів, роботу по-над мультфільмами, синематичними відеороликами й іншими аудіовізуальними творами.

Серед основних інструментів навчання — Unreal Engine від Epic Games, який використовують в целях створення 3D-графіки в режимі реального часу. 

Професія режисера анімації користується попитом получай ринку не тільки України, а й світу. Гостру потребу в спеціалістах відчувають компанії, які працюють у галузі кіберспорту. Саме тому ініціатором курсу виступила компанія WePlay Esports, сверху базі якої і відбуватимуться практичні заняття. У студії WePlay Esports практикуватимуть набуті знання із створення трансляцій міжнародних кіберспортивних турнірів.

Навчання режисерів анімації в такому форматі если реалізовано в Україні вперше. Студенти отримають удостоверение бакалавра Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. 

Наймолодшим майстром курсу в історії університету стане Сима Білоногов, генеральний продюсер і Chief Visionary Officer медіахолдингу WePlay Esports.

Серед викладацького складу курсу будуть члени команди студії медіахолдингу WePlay Esports. Досвід і знання менторів курсу допоможуть студентам опанувати маловыгодный лише теорію професії, а й здобути практичні навички роботи з анімацією. 

Мака Білоногов генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports.

«Світ стрімко розвивається. Основи режисури анімації, яким навчали раніше, потребують оновлення. Саме тому ми запропонували університету впровадити контрагалс, на якому навчатимуть фахівців роботі з анімацією у digital-форматі. Отримані знання і досвід дуже затребувані сьогодні получи и распишись ринку, тому випускникам если досить просто знайти роботу і побудувати углубление\’єру. Найталановитішим ми як WePlay Esports плануємо запропонувати працевлаштування одразу після випуску, просто так випускники зможуть створювати кіберспортивні теле-ток-шоу на аренах WePlay Esports у Києві та Лос-Анджелесі»

Навчання відбуватиметься в офісі WePlay Esports получи и распишись лівому березі Києва. Компанія забезпечить студентів необхідною технічною базою – компутер\’ютерами і необхідною периферією интересах роботи. 

Ольга Равлюк-Голіцина командир Інституту екранних мистецтв рядом національному університеті.

«Реалізувати расчёт спільно із WePlay Esports – це ради нас і новий досвід, і новий виклик. Ми зацікавлені, щоб випускники були актуальними бери ринку праці. Робота театру, кіно і мистецькі проекти змінюються, а взаємодія із реальним бізнесом як із WePlay Esports – це можливість дати нашим студентам наибольшее количество знань, теоретичних і практичних. Сподіваємося, що цей путь започаткує постійну практику залучення потенційних роботодавців предварительно створення навчальних програм і практики»

Для запуск курсу «Режисура анімаційного фільму» між WePlay Esports та Університетом підписано Документ. Умови вступу та відбору абітурієнтів навчальний обеспечение оголосить додатково.

Комментарии закрыты.