Вступна кампанія – 2021: які потрібні документи і чи дійсне ЗНО попередніх років

Опубликовано в Новости  Автор: AdminGWP
23 мая, 2021

Нa сaйті МOН oприлюднили відпoвіді нa нaйпoширeніші питaння щoдo підгoтoвки дo вступу дo зaклaдів вищoї oсвіти.

З-пoміж зaпитaнь, нa які є відпoвіді: кoли тa як пoдaти дoкумeнти нa бaкaлaврa і сeртифікaти ЗНO якиx рoків мoжнa пoдaвaти 2021 рoку на вступу дo вишів, пeрeдaє УНН.

Нeoбxідні документи

Вступники, які подають заяви в електронній формі, реєструють особистий електронний кабінет возьми сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ (працює під часок вступної кампанії).

Під момент реєстрації вступник зазначає такі дані:

 • адресу електронної пошти, по якої має доступ (вказана адреса если логіном для входу перед кабінету);
 • пароль для входу до самого кабінету;
 • номер, пін-адрес і рік отримання сертифіката ЗНО (вказується до скорой встречи-який з дозволених Умовами);
 • серію та штучка документа про повну загальну середню освіту;
 • середній бал-маскарад додатка до вказаного документа.

У разі виникнення проблем із реєстрацією е-кабінету, поданням заяв чрез е-кабінет, розбіжностей між даними сертифікатів ЗНО та документів насчет освіту необхідно звернутись до самого технічної підтримки.

Під пора подання заяви в паперовій формі вступник до’являє особисто оригінали:

 • документа, що посвідчує особу;
 • військово-облікового документа на військовозобов’язаних (окрім випадків, передбачених законодавством);
 • документа державного зразка оборона раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), в основі якого здійснюється вступ, і додаток впредь до нього;
 • документів, які підтверджують опцион вступника на зарахування из-за співбесідою, на участь у конкурсі после результатами вступних іспитів та/нежто квотою-1, квотою-2, квотою-3 чи квотою-4 получи основі повної загальної середньої освіти.

После заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає такі документи:

 • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом “Ради Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний модальность”;
 • копію військово-облікового документа (у військовозобов’язаних — військового квитка разве тимчасового посвідчення, а у призовників — посвідчення относительно приписку до призовних дільниць);
 • копію документа державного зразка относительно раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, нате основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до самого нього;
 • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см.

Перелік документів, необхідних для того вступу, зокрема додаткових, якщо це викликано особливостями вступу сверху певну спеціальність чи конкурсну пропозицію, встановлюють ЗВО у своїх Правилах прийому.

Вступники, які проходять вступні іспити (замість ЗНО у передбачених Умовами випадках) та творчі конкурси, допускаються раньше участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, екзаменаційного листка з фотокарткою та документа, що підтверджує имеет право вступника на участь у вступному іспиті.

Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу нате відповідні конкурсні пропозиції, встановлені законодавством, у строки, визначені пользу кого прийому документів.

В Умовах прийому 2021 року малограмотный передбачено подання для вступу в базі повної загальної середньої освіти медичної довідки. Однак ЗВО у своїх Правилах прийому встановлюють перелік документів (зокрема додаткових), необхідних в (видах вступу. Тому необхідність подання довідки варто уточнити у приймальній комісії обраного вишу.

Сертифікати ЗНО яких років можна подавати в (видах вступу

2021 року приймають сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

У МОН вказали, що "незалежно від епідеміологічної ситуації вступна кампанія 2021 року запланована у звичному режимі лише з дотриманням карантинних обмежень".

Зазначимо, реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 1 липня.

Основна сесія ЗНО-2021 розпочинається 21 травня тестуванням з хімії. Звезда в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має власть скласти тести не більш як із 5-ти навчальних предметів. Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим МОН.

Возьми ЗНО цього року зареєструвалося майже 390 тисяч учасників.

Комментарии закрыты.