У школах "трансформують" інформатику: хочуть навчати вже з 2-го класу

Опубликовано в Новости  Автор: AdminGWP
12 апреля, 2021

Міністeрствo цифрoвoї трaнсфoрмaції прaцює рaзoм з Міністeрствoм oсвіти тa нaуки нaд трaнсфoрмaцією предмету “інформатика” в українських школах.

Относительно це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під время дискусії на форумі “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді”, передає кореспондент УНН.

“Держи сьогодні ми працюємо з міністром освіти интересах того, щоб трансформувати факультатив з інформатики, зробити його никак не з 5-го класу, а з 2-го, і більш методологічно додати туди напрямки цифрової грамотності”, — сказав Федоров.

Урядовець вказав, що ще предварительно того, як дитина пішла у школу, вона отримує цифрові навички від батьків, які включають їй мультфільми, дають планшети или телефони. Віце-прем'єр підкреслив, що це потрібно “робити по науке, встановлювати додатки, які навчають предметам либо цікавій інформації через гейміфікацію процесу”.

Федоров також додав, що Мінцифри запустило получай базі 76 вищих навчальних закладів пілотний замысел з підприємництва, де також можна багато чому навчитись у сфері цифрових навичок. З його слів, такий цель також планується запускати у школах.

Мінцифри вслед результатами першого в Україні соціологічного дослідження цифрових навичок громадян повідомило, що 53% українців володіють цифровими навичками нате рівні нижче середнього. Щоб виправити це, у відомстві створили намерение “Дія. Цифрова освіта”.

У міністерстві поставили мету из-за три роки навчити 6 млн українців цифровій грамотності.

Комментарии закрыты.