У МОН нагадали, що реєстрація на ЗНО завершується 5 березня

Опубликовано в Новости  Автор: AdminGWP
6 апреля, 2021

Міністeрствo oсвіти і нaуки Укрaїни нaгaдaлo, щo рeєстрaція нa зoвнішнє нeзaлeжнe oцінювaння завершується 5 березня. Для це пише УНН, з посиланням получи и распишись пресслужбу МОН.

"5 березня – останній период, визначений для відправлення поштою реєстраційних документів угоду кому) участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів раньше регіонального центру оцінювання якості освіти визначають вслед відтиском штемпеля на поштовому конверті", – заявили в МОН.

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 5 березня, однак следовать умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 5 березня, опрацьовувати приставки не- будуть.

Станом на 3 березня угоду кому) участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та державній підсумковій атестації зареєстрували 268 339 осіб, які обрали 1 092 374 тестування.

Перед п’ятірки найпопулярніших предметів ЗНО, які обирають учні, входять:

  • історія України – цей навчальний наука обрали 210 028 осіб;
  • математика – 207 205 осіб;
  • українська мова і література – 178 119 осіб (87 192 особи зареєструвалися интересах участі в тестуванні з української мови);
  • географія – 126 190 осіб;
  • англійська мова – 105 133 особи.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання цьогоріч стартує 21 травня тестуванням з хімії й триватиме раньше 15 червня, коли відбудеться ЗНО з географії.

Комментарии закрыты.