На HR Wisdom Summit 20 топових HRD поділилися трендами, що скоро змінять ринок праці

Опубликовано в Педагогам  Автор: AdminGWP
Октябрь 4th, 2021

Гoлoвнa тeмa сaміту — «Випeрeджaючи мaйбутнє». 20 нaйкрaщиx HRD вeликиx укрaїнськиx тa міжнaрoдниx кoмпaній oбгoвoрили виклики в упрaвлінні пeрсoнaлoм тa пoділилися пeрeвірeними рішeннями щoдo мoтивaції пeрсoнaлу, eфeктивнішoгo нaймaння прaцівників, a тaкoж як вoни бaчaть нoву рoль HR-дeпaртaмeнтів у нaйближчoму мaйбутньoму.

Прoгрaмa сaміту склaдaлaся з двox блoків: Human Capital — прo мoтивaцію кoмaнди, нaвички мaйбутньoгo, ствoрeння умoв исполнение) eфeктивнoї рoбoти у нoвoму фoрмaті тa Function Transformation — прo трaнсфoрмaцію рoлі HR у кoмпaніяx мaйбутньoгo.

Мoтивувaти, нaвчaти тa рoбити щaсливими  

Якщo кoмпaнії xoчуть пoдoлaти гoлoвний виклик у бoрoтьбі по (по грибы) таланти, то вже сьогодні мають думати для те, як та чого навчати своїх співробітників. У найближчі роки 54% працівників потребуватимуть перепідготовки, а загалом сьогодні 205 млн людей у світі залишаються вне роботи (проти 187 млн у 2019 році). Такими даними поділилася ректорка Academy DTEK Валерія Заболотна.

«Мегатренди сьогодні — це зміни в технологіях: автоматизація та технологічні інновації, великі дані та поглиблена аналітика, зміни в розподілі трудових ресурсів, зміна демографічного складу населення, зсув балансу сил в геополітиці та економіці, мегаполіси та агломерації, зміни цінностей та культури працездатного населення. Вже сьогодні HRD мають враховувати ці тенденції, щоб забезпечити свої компанії співробітниками у найближчі кілька років», — сказала у своєму виступі Валерія Заболотна.

Спікери івенту — HRD компанії Moneyveo Вікторія Золотаревська, в. о. Human Capital Director StarLightMedia Наталія Волнянська, керівник департаменту управління персоналом РГК Костянтин Єрофтєєв, HRD fintech-компанії LeoGaming Олена Подолян, менеджерка соответственно роботі з персоналом  «Філіп Морріс Україна» Мара Барсукова, керівниця проєктного офісу  «Філіп Морріс Україна« Маринуша Друцька, старша директорка з управління людьми в ЕПАМ (регіон Азія, Іспанія, Україна) Леся Кирильчук, HR-директорка Bayadera Group Люся Савицька та керівниця департаменту з управління персоналом YASNO Людям милая Єропкіна — розповідали ради те, що таке нова мотивація у постковідному світі, як розвивати фінтех-команди у висококонкурентній сфері серед IT-спеціалістів, як заохотити співробітників прежде створення інноваційних продуктів помощью навчання, як впровадження розумних підказок «наджів» допомагає підвищити ефективність роботи менеджерів, як неважный (=маловажный) втрачати ефективність за гібридних форматів роботи та чому богослужение тримати фокус на клієнтоцентричність.

«У 2020 році понад 2,5 тис. наших співробітників пройшли корпоративне навчання у межах проєктів РГК. Ми побудували навчання для базі Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи. Квінтесенцією програми розвитку лідерства стала наша власна топшкола РГК. Существо її у тому, що топменеджери РГК здійснюють коучинг та наставництво слухачів щодо внутрішніх бізнес-процесів і стратегії розвитку бізнес-напрямів. Але найголовніше, що найкращі проєкти, які розробляються у школі, втілюються у РГК. Ми вже маємо декілька нових інноваційних бізнес-напрямів, які розробили під часик навчання наші співробітники», — розповідає керівник департаменту управління персоналом РГК Костянтин Єрофтєєв.

керівник департаменту управління персоналом РГК Костянтин Єрофтєєв

Для те, як і що мотивує команду, бери що орієнтуватися, розробляючи стратегію перебудови компанії під покоління Z нежто формуючи кар’єрний схема для міленіалів і бумерів, та як розвивати людей у компанії, обговорили учасники панельної дискусії «Мотивація, автоматизація та new skills» HRD «Київстар» Ксюша Олійник, директорка по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій Astarta-Kiev Світлана Мозгова, HRD «Нова пошта» Ніна Масюк та директорка з персоналу, соціального розвитку та екології ДТЕК Олена Семич. Модерував дорожка CEO першої онлайн-платформи з пошуку роботи в Україні robota.ua Кірілл Манковскі.

У першому блоці HR Wisdom Summit обговорювали також тему аналізу та збирання великих даних с целью кращої роботи HR-департаментів. «Використовуючи HR- аналітику, ви можете задолго. Ant. с 80% підвищити ефективність рекрутингу, по 50% знизити плинність кадрів та раньше 25% підвищити результативність бізнесу», — вважає командир з управління персоналом «Медіа Групи Україна» Євген Бондаренко. У своєму виступі він навів статистику залежності результативності бізнесу та аналітики HR-процесів.

бугор з управління персоналом «Медіа Групи Україна» Євген Бондаренко

Безлюдный (=малолюдный) менш важливою була вопрос гендерного балансу у компаніях. «Рівність — це глобальний тренд. Щороку у світі кількість жінок держи посадах СЕО збільшується нате 5%. В Україні 30,6% жінок бери посадах топменеджерів», — ділиться Chief Governance Officer холдингу Techiia Люсиша Ткач-Ключник. У своєму виступі спікерка наводила дані, які свідчать для те, що  гендерно збалансований топменеджмент — це вигідно бізнесу, адже 75% компаній, які відстежують гендерне різноманіття бери керівних посадах, повідомили относительно збільшення прибутку на 5-20%. Держи кожні 10% збільшення гендерної рівності бізнес констатує зростання доходів получай 1-2%.

Chief Governance Officer холдингу Techiia Люся Ткач-Ключник

В інноваційних компаніях HRD має брати удел у розробленні стратегії 

HR-стратегія безлюдный (=малолюдный) може існувати окремо від стратегії компанії загалом. Ролька HRD варто обговорити у команді, усі мають розуміти її важливість, вона змінюється залежно від вимог та цілей компанії. Относительно роль HR у формуванні бізнес-стратегії розповіли директорка департаменту до роботі з персоналом «Континентал Фармерз Груп» Ірина Романенко та глава з організаційного розвитку FAVBET Євген Дзюменко.

«HR-стратегія — це далеко не план роботи HR-департаменту, а стратегія роботи з персоналом і організацією всієї компанії с целью реалізації бізнес-амбіцій», — розповів относительно роль HRD у розробленні стратегії Євген Дзюменко.

Наприкінці саміту VP, Talent Management в Intellias Романка Гапачило підсумував, що у людиноцентричних компаніях фінансові показники вищі.

Завершенням саміту стала церемонія нагородження найкращих HR-директорів та компаній України у номінації «Найкращий бренд роботодавця». У лонг-вайя рейтингів «Найкращий роботодавець» та «Найкращий HRD» увійшли майже 200 українських компаній та їхніх кадрових управлінців. Топ-30 визначали експерти з національних і міжнародних рекрутингових агентств. Повний отнесение к разряду та його методологія будуть опубліковані у найближчому номері журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Організатори дякують партнерам заходу: головному партнеру «Медіа Група Україна», технологічному партнеру FAVBET, партнеру, що приймає, DTEK Academy, HR-партнеру robota.ua, продуктовому партнеру PepsiCo, чайному партнеру «СОЛОМІЯ», партнеру кава-пауз «КИЇВ ХЛІБ», партнеру ланчу «ФудМама», партнеру сирних делікатесів PRO CHEESE, сервісу оренди павербанків Power Now, горілчаному бренду Nemiroff та оператору власної мережі преміальних Led-екранів у Києві XVision, лідеру алкогольної галузі України BAYADERA GROUP. 

А також нашим медіапартнерам: «1 діловому каналу», «Апостроф ТВ», «5 стример», «33 канал», журналу «Мері Клер Україна», ТРК «Україна», порталу «Задним числом», інтернет-виданню «Comments.ua», інтернет-виданню Мarketer.ua, Соцпорталу, інтернет-порталу PaySpace Magazine, сайту «Таково ХОЧУ», сайту Liga.net.

Комментарии закрыты.