Кар’єра, якою керуєш ти. Навіщо Intellias запускає новий кар’єрний портал 

Опубликовано в Педагогам  Автор: AdminGWP
Октябрь 11th, 2021

«Людянa oргaнізaція», «піклуємoся прo нaшиx кoлeг», «людинoцeнтричнa культурa» — тaкі слoвa всe чaстішe мoжнa пoчути від вeликиx тa мaлиx кoмпaній. І нa цe є вaгoмі причини. Oргaнізaції, щo стaвлять людeй нa пeршe місцe, мaють вищі пoкaзники зaдoвoлeнoсті співрoбітників тa пeрeвaги нa ринку тaлaнтів. Aлe ствoрeння дійснo людянoї кoмпaнії пoтрeбує нe слів, a aктивниx дій. Зa дaними IBM, 71% oпитaниx спeціaлістів ввaжaють, щo лідeри їxніx oргaнізaцій мoжуть зрoбити більшe, щoб пoкрaщити умoви рoбoти.  

В Intellias ми прaгнeмo бути людянoю компанією в усьому: від буденних процесів по прийняття глобальних рішень. Нещодавно ми зробили революційний крок возьми шляху до людиноцентричної організації, створивши Career Hub. Це місце, дескать наші колеги зможуть самі керувати своєю углубление’єрою. Career Hub об’єднує всі професійні можливості у компанії, починаючи з фідбеку та перегляду зарплати та закінчуючи тренінгами та менторством. Таким чином, подиум допомагає нам втілювати людяний підхід у реальних робочих процесах.   

Чому Career Hub? 

В Intellias штат(ы) важливіші за процеси, а процеси постійно змінюються, щоб задовольнити потреби спеціалістів. Наші колеги вже испокон (веков керують своїм часом. Їм мало-: неграмотный потрібно просити дозволу, щоб сходити по лікаря чи в банк. Вони можуть починати та закінчувати роботу тоді, коль їм зручно. Тож ми подумали, що логічно если перейти на наступний рівень — надати можливість керувати своєю впадина\’єрою так само, як і эпизодически. Ми хотіли зробити професійне зростання легким, зручним та прозорим. Гадаю, що Career Hub може стати одним із дієвих інструментів, які допоможуть нам досягти цих цілей. 

Окрім запиту нате закріплення людяності у практиці компанії до самого створення такого рішення нас підштовхнула ще й інша необхідність. В Intellias завжди було чимало можливостей для того розвитку. Але у нас велика компанія, що постійно зростає. Нещодавно ми відсвяткували перетин позначки у 2000 спеціалістів, відкриваємо новий офіс у Дніпрі та розширюємо свою команду в Кракові. Сиречь через велику кількість офісів, команд та сервісів, які надає Intellias, кресловина’єрні можливості були дещо розпорошені вдоль просторах компанії. Нам бракувало єдиного центру, який об’єднав би весь до купи. І люди, що працюють з нами, теж це помічали. Приблизно кожні пів року ми проводимо масштабні опитування, мол визначаємо рівень задоволеності наших колег. І щоразу ми бачили, що існує необходимость в централізації та упорядкуванні професійних можливостей. Приблизительно з’явилась ідея створення єдиного углубление’єрного порталу. 

Як працює впадина’єрний портал 

Career Hub складається з п’яти головних розділів: Talent mobility (Переміщення талантів), Total rewards (Винагороди), Professional growth (Професійне зростання), My services (Мої послуги), Communities (Спільноти). У кожному з цих розділів спеціалісти можуть у праздник чи інший спосіб керувати своєю погрузчик’єрою, а також отримувати інформацію щодо політик та практик компанії у сфері, яка їх цікавить. 

Talent mobility 

Ми вважаємо, що таланти безграмотный мають кордонів: ані між підрозділами компанії, ані між країнами. Тому наші колеги завжди можуть податися бери одну з відкритих вакансій Intellias ли створити запит на релокацію в іншу країну. Наприклад, в один присест ми активно набираємо команду в Кракові та маємо чудову програму релокації прямісінько возьми береги Вісли, без клопоту та хвилювань.  

Total rewards 

Спеціалісти в Intellias мають три соціальні пакети бери вибір: медичне страхування, чек «спорт» або пакет «мікс», в який входять прощай-які заняття спортом, танцями, йогою тощо. Також маємо сверток «ментальне здоров’я». В розділі Total rewards можна як обрати, бесцельно і змінити свій соціальний программа. Також тут можна залишити запит получи перегляд заробітної плати. Такий перегляд здійснюється кожні 6, 12, 18 альбо 24 місяці залежно від позиції.  

Professional growth 

Професійне зростання наших колег — у їхніх руках. У розділі Professional growth вони можуть оцінити свої наявні скіли та навчатися нового. Наприклад, вони мають можливість створити запит держи PACE. Так називається наша корпоративна оцінка професійного рівня спеціалістів, яку надають їхні колеги. Тобто личный состав дає фідбек по скілам, лідерським якостям, комунікації своїх колег, а вони своєю чергою роблять с целью себе висновки. Якщо їм потрібно підтягнути якусь сферу, можна записатися получай тренінг або звернутися давно ментора. Все це можна зробити в розділі Professional growth.  

My services 

А що як хтось бажає поділитися своїми знаннями? Ради цього ми маємо розділ My services. Тогда спеціалісти можуть запропонувати себя в ролі ментора, спікера получи конференції чи вебінарі, либо ж технічного інтерв’юера, який допомагає оцінити знання кандидатів возьми відкриті вакансії. 

Communities 

В останньому розділі ми зібрали спільноти, які створили наші колеги. Тогда є спільнота .NET розробників, бізнес-аналітиків, дизайнерів і багато інших. Спеціалісти можуть обрати ради себе будь-яку спільноту та долучитися задолго. Ant. с неї. А якщо хтось хоче створити свою власну, це теж нетрудно зробити.  Окрім п’яти головних розділів портал Career Hub також дозволяє спеціалістам створювати запити получи 1-on-1 розмови зі своїм менеджером чи people partner. Під часы таких сесій можна обговорювати різні професійні питання: від наявних задач прежде подальшого розвитку.  

Переваги пользу кого людей та компанії 

Звісно, всі можливості, перераховані вище, були в компанії й предварительно створення порталу. Із запровадженням Career Hub вони стали централізованими, а головне — зручними та орієнтованими нате людей. Тепер спеціалісти піднімають важливі угоду кому) них професійні питання тоді, коль самі цього забажають. Наприклад, якщо раніше угоду кому) перегляду своєї зарплати спеціалісти мали звернутися по менеджера, домовитися про зустріч тощо, ведь зараз їм достатньо натиснути кнопку «Переглянути компенсацію». Ми скоротили відстань між працівниками та їхніми професійними можливостями. Щодо компанії, вона також отримує переваги від запровадження цього сервісу. Адже ми працюємо получай ринку, який драйвлять таланти. Тому, удосконалюючи робочі процеси, ми покращуємо життя наших спеціалістів, а отже стаємо більш привабливими як роботодавець та більш конкурентними в ринку праці.

Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias 

Фотоотпечаток: Depositphotos

Комментарии закрыты.